Aj tento rok sa naši mládežníci podujali obetovať dva dni zo svojich vianočných prázdnin, aby potešili spevom a vianočnými vinšami starších nášho cirkevného zboru. Tento rok sa nám podarilo ísť koledovať aj do Želoviec a Záhoriec. Tešíme sa, že naši mladí majú ochotné srdcia a chcú aj takýmto spôsobom prinášať ľuďom radosť.
